קורס בורסה

"קורס בורסה- הפתרון הנכון"/ עינב כהן

קורס בורסה זהו הפתרון הנכון לכל משקיע. מתחיל או וותיק.אם אתה סוחר וותיק בבורסה, אתה בטח מכיר את ההרגשה שאתה מעביר אבנים מצד אחד לשני, לא ממש עובד בבורסה, יותר מרוויח ומפסיד מרוויח ומפסיד...

אם אתה משקיע מתחיל, אתה בטח מבולבל מהמידע הרב שאתה מוצא בנושא. האם יש מי שיעשה סדר? האם לימודי שוק ההון עם 30 תלמידים זהו הפתרון? הרי לא כולם כמוך! חלק מבינים את החומר ואתה בטח תתבייש לשאול מה שלא תבין!

אני רוצה להציע לכם הצעה של לימוד כל השיטות גם יחד ממני מנהל פורטל "ישראל בורסה" שעליי תוכלו לקרא פה: ישראל בורסה - כתבו עלינו.

קורס בורסה פרטי כולל קוקטייל מדהים של בחירת מניות מנצחות של "השילוש הקדוש"- טכני,פונדמנטלי ותקשורתי. אתם תדעו לשחות בים הסוער הזה כמו שצריך!

אז מה תלמדו בקורס בורסה איתי?


קורס בורסה פרטי,אחד על אחד איתי מתחלק ל-3 מפגשים שכל מפגש הנו בן 3 שעות.

1.במפגש הראשון, בקורס בורסה, מתמקדים בניתוח טכני ובמה עיקר ומה טפל. במפגש הזה נלמד איך בוחרים מנייה להשקעה עפ"י מודל טכני בלבד ומה השלבים אותם צריכים לבדוק עד לכדי אישור מוחלט וצמצום סיכונים.

 

2. במפגש השני נתמקד בפונדמנטלי: איך בודקים, מה חשוב לראות (רמז: מה שחיפשו בשנת 2000 כבר לא מחפשים היום), כיצד אוספים מידע, על מה צריך לשים לב בהודעות החברות, איזה סוד גדול החברות מסתירות מאיתנו ועוד.

 

 3. במפגש השלישי בקורס בורסה הפרטי נתמקד בנושא התקשורתי: כיצד אוספים מידע מהתקשורת, הבורסה והרשתות החברתיות, יחסי הציבור, ואלמד את הסודות שלי להגיע למקסימום נתונים על החברה.

בסיום קורס הבורסה יצטרך התלמיד לבנות תיק בעצמו ולהסביר לפרוטרוט מדוע בחר את המניות האלה מבחינה פונדמנטלית, טכנית ותקשורתית.

את התלמיד אני אלווה למשך שנה, כאשר בכל חודש הוא יציג את התיק והשינויים שעשה בו, ונבדוק מדוע נעשה כל שינוי ואולי מדוע דווקא לא נעשו שינויים.

קורס הבורסה האישי הזה מפורט מאד ומדוייק ויעזור לשלוט גם על הרגשות שמתגברים לפעמים על המשקיעים.

רוצים פרטים נוספים?

צרו קשר:

עינב כהן :050-7560642

אי מייל: [email protected]


לייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הפרטים או חייגו
050-7560642