עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

אהבת את הכתבות ב"ישראל בורסה"? הגיע הזמן שתקבל מאיתנו את החומר החזק באמת!

הירשם למגזין הדיגיטלי של "ישראל בורסה" ,בראשות עינב כהן, וקבל גישה באתר, למגזין שמתפרסם למנויים בלבד, מידי לילה, וכן גישה לספריית הסקירות השנתית.

מה תקבל במנוי:

"היהלומים שצפים מעל המים"- אצלנו תחשף,בזמן אמת, לחברות עם התפתחויות דרמטיות, ותוכל להשיג התראות מוקדמות, לגבי מגמות עסקיות, המעצבות את העולם.

"הסערה מגיעה"- נספק לך את התובנות הייחודיות שלנו, על מגה מגמות שמתפתחות בעולם ועומדות לשנות את פני המציאות. אם אתה רוצה להיחשף לעולם החדש-אתה חייב להיות על זה.

מחקר פונדמנטלי עמוק- עינב והצוות מקדישים אלפי שעות בשנה לשוחח עם מומחים בתעשייה, משתתפים בכנסים, בוחנים מוצרים ושירותים באופן אישי, מעריכים תוכניות עסקיות, קוראים מאזנים ולומדים דוחות בענף על מנת לספק את התרשמותם לקוראי המגזין.

עינב והצוות ישתפו אותך מידי לילה, במחקרים הנרחבים והייחודיים שלהם, על מנת להפוך אותך למומחה במגמות עסקיות, צרכניות, וטכנולוגיה המשתנות בעולם.

אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.

 רישום מנוי למגזין - שלב 1 מתוך 3


דוא"ל

סיסמת כניסה

אימות סיסמה


עריכת פרטים אישיים


שם פרטי

שם משפחה

כתובת

טלפון

הנני מאשר/ת שקראתי את התקנון ואני מאשר/ת את כל המוסכמות הנ"ל
אני מסכים לקבל מעת לעת עדכונים והודעות לדוא"ל מהנהלת האתר

שמור/שלח
פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת