ב'ישראל בורסה' אנחנו יודעים לעשות דבר פשוט- לספק את החדשות של המחר .*

הירשם למגזין הדיגיטלי של "ישראל בורסה" ,בראשות עינב כהן, וקבל גישה, למגזין שמתפרסם למנויים בלבד, מידי לילה, וכן גישה לספריית הסקירות השנתית.
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו את הפרטים או חייגו
050-7560642  

המנוי שלנו מספק כמה דברים מאז 2009-

1.עיתון דיגיטלי יומי, בו אני מעלה את הסקירות שלי, בנוגע לאיך אני רואה את העתיד בחברות ספציפיות או בשוק .

2.מועדון חברים פעיל, שחברים בו, רבים מהם מבכירי המשק הישראלי, הפועלים בשיתופי פעולה עסקיים וחברתיים רבים .

3.בשל כוח האש שלנו ביכולת גיוס כספים, אנו מקבלים הצעות, להנפקות פרטיות, במניות סחירות ומקבלים הנחה משמעותית על מחיר השוק.

4.אנו מנתחים, מידי לילה, תנועות של 'כסף חכם' מוסדי.

ברשותנו מסננים שיודעים לומר היכן ישנו שינוי קיצוני בתנועות ולהתריע על המגמות הבולטות. מדובר בכלי בעל ערך דרמטי.

5.מידי חודש, אנו מארחים בכנס למנויי ישראל בורסה בלבד 2 חברות ציבוריות מעניינות במיוחד בחינם.

על מה אנו מדברים בסקירות?

"היהלומים שצפים מעל המים""- אצלנו תיחשף, בזמן אמת, לחברות עם התפתחויות דרמטיות, ותוכל להשיג התראות מוקדמות, לגבי מגמות עסקיות, המעצבות את העולם.

"הסערה מגיעה"- נספק לך את התובנות הייחודיות שלנו, על מגה מגמות שמתפתחות בעולם ועומדות לשנות את פני המציאות. אם אתה רוצה להיחשף לעולם החדש-אתה חייב להיות על זה.

מחקר פונדמנטלי עמוק- עינב והצוות מקדישים אלפי שעות בשנה לשוחח עם מומחים בתעשייה, משתתפים בכנסים, בוחנים מוצרים ושירותים באופן אישי, מעריכים תוכניות עסקיות, קוראים מאזנים ולומדים דוחות בענף על מנת לספק את התרשמותם לקוראי המגזין.

עינב והצוות ישתפו אותך מידי לילה, במחקרים הנרחבים והייחודיים שלהם, על מנת להפוך אותך למומחה במגמות עסקיות, צרכניות, וטכנולוגיה המשתנות בעולם.


לפרטים נוספים התקשרו: 050-756-0642 או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected] ונשמח לעמוד לרשותכם.


אין לראות במידע המובא במאמר כהצעה או שידול לקנות, למכור או לבצע עסקה כלשהיא בנייר ערך או מכשיר פיננסי אחר, ואין באמור משום המלצה או הבעת כדאיות לגבי השקעה בחברה. המידע שמסופק במאמר הינו לצורך אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם.