עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
isbursa@gmail.com
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
isbursa@gmail.com או שלח לנו וואטסאפ

מזור רובוטיקה- יעד מיידי לרכישה?

עינב כהן,מנכ"ל פורטל "ישראל בורסה" מסביר למה חברת "מזור רובוטיקה" הנה יעד מיידי לרכישה ע"י אחת מענקיות הרפואה. (13-1-2014)
מזור רובוטיקה- יעד מיידי לרכישה?

עינב כהן

חברת מזור רובוטיקה הופכת אט אט ל"מניית העם" ונמצאת כפסע לפני פריצת שיא כל הזמנים.

מי שלא מגיע מתחום הרפואה, או שקונה מניות רק על פי גרפים,עשוי שלא לדעת כי חברת מזור רובוטיקה, עשתה מהפיכה משמעותית בכל הנוגע לניתוחי גב, עפ"י המצאתו של פרופסור משה שהם, וכנראה בקרוב גם לניתוחי מוח. הבנת פעילות החברה הזו יסייע להבין מדוע האפשרות כי מזור תבלע ע"י אחת הגדולות עשוי להיות קרוב מתמיד.

שיעורי הצלחה גבוהים:

המערכת של מזור, שנקראת Renaissance, היא מערכת הנחיה ומיקום רובוטית שמסייעת למנתחים אורתופדיים ונוירוכירורגיים בהכוונה מדויקת של כלים ניתוחיים, בהתאם לתכנון מסלול קדם-ניתוח ממוחשב ומבוסס הדמיה.
שיעור ההצלחה בניתוחים מונחי המערכת הרובוטית הוא 98.3%, שהשוואה לשיעור הצלחה של 90.3% בניתוחים ידניים
בלבד.

ללא ספק בכל מה שקשור לניתוחי גב שבהם אי דיוק יעלה ביוקר רב למטופל-רבים ירצו לטפל במערכת של מזור.

 כולם מרויחים:

בנוסף לפרוצדורה בלעדית בעולם,יש לחברת מזור ישנו מודל עסקי מוצלח ביותר, שלכולם אינטרס רב להיות חלק ממנו וזה מה שמביא לה,וכנראה ימשיך להביא לה את ההצלחה בשנים הבאות:
הראשונים שמרווחים הם בתי החולים שלהם אינטרס רב לרכוש את המערכת של מזור, שכן היעילות הסטטיסטית הגבוהה בניתוח עשוי לשכנע חולים רבים לעבור בסופו של דבר את הניתוח.

היעילות של הניתוח בעזרת המכשיר של מזור רובוטיקה מסייע מאד גם למנתח וגם לחולה לעשות את הניתוח עם מינימום פחדים -כך ששוב, כמות הניתוחים עולה.

וזה לא נגמר שם-מזור רובוטיקה כבר חושבת על הדבר הבא- ניתוחי מוח שיעשו מהפיכה עולמית.
מערכת Renaissance לכירורגיית מוח,אמורה לסייע בצמצום הסימפטומים של מחלת הפרקינסון,ובעוד מחלות נוספות.

לחברה ישנו כבר אישורים לכך גם באירופה וגם בארה"ב, היא מבצעת כעת פרוצדורות בגרמניה- ואם הם יצליחו מכל הבחינות הם ישיקו את המערכת בארה"ב.

לקריאת כתבות נוספות על מזור רובוטיקה: מניית מזור רובוטיקה

רבעון מצויין-סימן לבאות?

לאחר שהרבעון הקודם היה חלש עם מעט הזמנות שבעקבותיהם המנייה הגיבה בירידות חדות, ברבעון הנוכחי מזור סוגרת עסקאות בקצב מסחרר ומראה לכולם כי כוחה עדיין במותניה.

החברה סגרה 4 חוזים בתוך זמן קצר ויצאה גם מחוץ לגבולות ארה"ב-לטורקיה ופתחה לעצמה שוק חדש.

העובדה כי החברה גייסה 47 מיליון דולר ברבעון הקודם, תעזור לה לחדור לשווקים נוספים ועד שתקום לה מתחרה באיזור שנת 2016-2018 היא מעוניינת לסגור כמה שיותר חוזים מהירים.

היעד-רכישה:

העובדה כי למזור מוצר ייחודי,כסף בקופה, מודל עסקי מצוין ושיווק מסיבי- מעמיד אותה כיעד מיידי לרכישה ע"י אחת הגדולות.

העובדה המדהימה היא שמספר החברות שהצליחו לעבור מרעיון לניסויים קלינים ואישורים הוא פחות מ-5 חברות רובוטיקה רפואית בעולם כולו. אחת מהן היא מזור רובוטיקה והיא היחידה בעולם שעושה ניתוחי גב.

אחד מבחירי הרופאים המכיר מצוין את הפרוצדורה של מזור אמר לנו בשבוע שעבר: "החברות הגדולות מחפשות מוצר בשל, ומזור עומדת בקריטריונים בצורה מוחלטת, יש ביקוש אדיר לרובוטים רפואיים ומזור נמצאת שם. לאחר שהוכיחו ברבעון האחרון קצב מכירות גבוה-לא אתפלא אם עסקת רכישה תצא לפועל בתוך זמן קצר".

השאלה הנשאלת היא איזה "תג מחיר" ייתן המנכ"ל אורי הדומי לחברה שלו בשלב חייה הנוכחי ,שכן ככל שיתעכב במכירת החברה, כך בעוד 3-4 שנים יהיה לה קשה מאד להתחרות בגופים הגדולים שממהרים כבר כעת לפתח פרוצדורות דומות לשלו והאקזיט והחדירה לשווקים תהיה קשה יותר והוא כנראה מודע לזה וכך גם בעלי המניות.

מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת