עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
isbursa@gmail.com
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
isbursa@gmail.com או שלח לנו וואטסאפ

בונוס לא עוצרת: הוכיחה התכנות שתל חי

בניסוי להוכחת היתכנות, הודגמה יכולתו של כלי דם מתוצרת בונוס ביוגרופ לתפקד בהצלחה ככלי דם ברגל של החיה, וזאת מבלי לפגוע בתפקוד שלה וביכולותיה המוטוריות. (27-7-2016)
בונוס לא עוצרת: הוכיחה התכנות שתל חי

עינב כהן

חברת בונוס ביוגרופ ממשיכה במומנטום ההודעות האחרונות ומודיעה הבקר לבורסה על הצלחה בהוכחת היתכנות של פיתוח שתל חי גדול מאוד של עצם אנושית המיוצר כיחידה שלמה אחת, המכיל כלי דם מתוצרת החברה, אשר בעת ההשתלה, מחובר בתפירה מיקרו כירורגית לכלי דם ראשיים של המטופל.

המחקר איננו רלוונטי לכל ניסוי קליני בעצם בהזרקה, הואיל ושתל חי של עצם אנושית המיוצר כיחידה בגודל מיקרוני, הניתן להזרקה במזרק, המכיל כמות בלתי מוגבלת של שתלים מיקרוניים, איננו נזקק לחיבור לכלי דם ראשיים, ללא כל תלות בגודלו לאחר האיחוי ליחידה שלמה אחת בתוך הגוף של המטופל.

שתל העצם הגדול, על כל מרכיביו, מיוצר מחוץ לגופו של המטופל, במשך שבוע אחד עד ארבעה שבועות , עשוי מתאים שהופקו מרקמת השומן של המטופל עצמו, בשילוב עם חומרים אחרים, המתפרקים בצורה ביולוגית.

עד להתפרקות הביולוגית של כלי הדם מתוצרת בונוס ביוגרופ הכלולים בשתל העצם הגדול ולהתפתחותם של כלי דם אנושיים עצמיים בו, משמשים כלי הדם מתוצרת החברה להזנתו בדם המגיע מהעורקים שבמערכת הדם של המטופל.

בחודשים האחרונים, החלו להיערך ניסויים פרה-קליניים להוכחת היתכנות של פיתוח של כלי דם מתוצרת בונוס ביוגרופ, באמצעות השתלת כלי דם מתוצרתה, כהארכה לכלי דם עצמי ברגל של חיה אשר שימשה כמודל לניסוי זה.

זרימת דם תקינה

בניסוי להוכחת היתכנות, הודגמה יכולתו של כלי דם מתוצרת בונוס ביוגרופ לתפקד בהצלחה ככלי דם ברגל של החיה, וזאת מבלי לפגוע בתפקוד שלה וביכולותיה המוטוריות. במעקב שנערך אחר תוצאות הניסוי להוכחת היתכנות, נצפתה זרימת דם תקינה דרך כלי הדם מתוצרת החברה, ללא נזילה של דם באזורי החיבור שלו לכלי הדם העצמיים ברגל של החיה.

בהמשך המחקר, תורחב הוכחת ההיתכנות , לבדיקת היכולת של כלי הדם מתוצרת בונוס ביוגרופ הכלולים בשתל העצם הגדול, לספק דם לשתל זה, עד לפירוקם הטבעי על ידי הגוף והחלפתם בכלי דם עצמיים של החיה.

המחקר מתנהל במקביל, במרכז המו"פ של החברה בפארק מת"מ בחיפה ובאגף הכירורגי של המרכז הרפואי לגליל, בנהרייה.

המחקר זוכה לתמיכת הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית במשרד הכלכלה והתעשייה  המדען הראשי אישר את הצלחת חלקו הראשון של המחקר, ואישר את תמיכתו בשנה השנייה של המחקר. תמיכת המדען הראשי במחקר, לא תחייב את החברה בתשלום תמלוגים והינה בנוסף לתמיכתו בתוכנית המו"פ של החברה.

החברה הינה בעלת הזכות הבלעדית, בכל העולם, לפתח, לייצר ולמסחר את שתל העצם הגדול, המכיל כלי דם ראשיים מתוצרת בונוס ביוגרופ, על בסיס המחקר, כנגד תשלום תמלוגים למוסד הטכניון למחקר ופיתוח בע"מ ולמוסד המחקר, בשיעור כולל שיפחת מ- 3% מהמכירות של מוצר זה.

 

המאמרים והמידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשרות לגולשי הפורטל ככתבות עיתונאיות בלבד ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה. ואין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הגולש או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. לכותב המאמר עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. צוות "ישראל בורסה" לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
הודעות בורסה - הודעות אחרונות
 
פורום בורסהישראל בורסהפוינטר-
 
 
פורום בורסהישראל בורסהוואן טכנולוגיות-
 
 
פורום בורסהישראל בורסהאקלסלנס על בזן-
 
 
פרסומת
תגיות
סקירת חברות   עיתון כלכלי   לימודי שוק ההון  

פרסומת
פרסומת