עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

אינסוליין מדיקל

אינסוליין מדיקל עוסקת במחקר, פיתוח, ייצור ושיווק של טכנולוגיה ומוצרים לשיפור האפקטיביות של אינסולין המוזרק לחולי סוכרת לאחר הארוחה.

אינסוליין מפתחת שני מוצרים מרכזיים, הפונים לשתי אוכלוסיות יעד בקרב חולי הסוכרת: מוצר ה- InsuPatch™, עבור חולים המשתמשים במשאבות אינסולין ומוצר ה- InsuPad™, עבור חולים המזריקים אינסולין במזרקים או עטי הזרקה.

הודעות עיקריות של אינסוליין:

פברואר 2013 - אינסוליין חתמה על מזכר הבנות מחייב לייצור ואספקת החלק המתכלה במוצר ה - InsuPad™, וכן על הסכם לייצור ואספקת החלק הקבוע במוצר.

ינואר 2013 - אינסוליין השיגה אישור מותנה מ- Barmer  על גובה שיפוי ביטוחי למוצר ה- InsuPad™ בגרמניה הגבוה משמעותית מהערכותיה הקודמות של החברה.

דצמבר 2012 – אינסוליין הודיעה כי מניתוח תוצאות הביניים של ניסוי BARMER להשגת שיפוי ביטוחי למוצר ה- InsuPad™ בגרמניה עלה כי היעד העיקרי (primary endpoint) של הורדת צריכת האינסולין לארוחות (prandial insulin) בלפחות 10% בקבוצת הניסוי, הושג בהצלחה יתרה תוך שמירה על פרמטרי הטיפול בסוכרת.

אוקטובר 2012 – אלמר שפר, מנכ"ל חברת הבת של אינסוליין בגרמניה, אירגן השקעה של קבוצת משקיעים באינסוליין בהיקף של כ- 1.7 מיליון שקלים.

אוקטובר 2012 – אינסוליין הודיעה כי היא מנהלת מו"מ עם חברת פארמה בינלאומית להפצת מוצר ה- InsuPad, החל מהרבעון השני של 2013.

ספטמבר 2012 - אינסוליין הגישה בקשה ל - FDA לקבלת אישור למוצר ה- InsuPatch.

מאמרים מומלצים - מניית אינסוליין מדיקל

• מנכ"ל אינסוליין רון נגר בראיון בלעדי ל"ישראל בורסה": "הגיע הרגע הקריטי-מפה נדע לאן פני החברה"

• אינסוליין סגרה עם ג`ונסון אנד ג`ונסון-יפיצו את המדבקה בגרמניה

• רגע לאחר השיפוי הגרמני: אינסוליין גייסה ממשקיעים פרטיים 8 מיליון שקלים

• אינסוליין חושפת את מכשיר ה- InsuPad בכנס הסוכרת השנתי בגרמניה - DDG

• מנכ"ל אינסוליין רגע לפני התוצאות המכריעות:"פוטנציאל המכירות ב2014: 70 מיליון יורו"

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת