עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
isbursa@gmail.com
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
isbursa@gmail.com או שלח לנו וואטסאפ

דניה סיבוס במהלך-מקימה חברת בת גאו דניה

חברת הבת גיאו דניה תתמחה בביצוע עבודות ביסוס, דיפון וגיאוטכניקה מתקדמת, בשותפות עם חברה זרה המתמחה בתחום. (7-9-2011)
דניה סיבוס במהלך-מקימה חברת בת גאו דניה

 

עינב כהן

דניה סיבוס משתדרגת- הודיעה הבקר על הקמת חברה בת חדשה בשותפות עם חברה בינלאומית גדולה, שתעסוק בביצוע עבודות ביסוס, דיפון ועבודות הקשורות בגיאוטכניקה מתקדמת. החברה החדשה תקרא גיאו דניה.
עבודות הביסוס מהוות נגזרת של עבודות הבניה הכלליות, בהן עוסקת כיום החברה.

הפעילים בענף עבודות הביסוס משמשים בדרך כלל כקבלני משנה לקבלן הראשי לביצוע עבודות ביסוס במסגרת פרויקטים המוקמים על ידי הקבלן הראשי, או כקבלן ראשי לביצוע עבודות ביסוס עבור יזם הפרויקט.

רועי כלב, כיום מהנדס אזורי בדניה סיבוס יוביל את הפעילות החדשה וישמש כמנכ"ל החברה.
רונן גינזבורג, מנכ"ל דניה סיבוס: "לאור הצפייה בגידול בהיקף הבניה בדירות למגורים והשקעות עתירות היקף בענף התשתיות בשנים הבאות ,דניה סיבוס זיהתה את בכניסה לתחום עבודות ביסוס בישראל וקיבלה החלטה להקים חברה המתמחה בתחום יחד עם שותף עסקי בינלאומי מוביל בתחום זה שנים רבות. דניה סיבוס, הפועלת באופן תמידי לאיתור פעילויות סינרגטיות לתחומי פעילותה העסקית, תבסס את מעמדה עם הקמת החברה החדשה  בהתמודדות על מכרזים גדולים בענף הבניה והתשתיות בישראל"

עוד הוסיף גינצבורג: "לאור המחסור בדירות למגורים והשקעות עתירות היקף בענף התשתיות דניה סיבוס זיהתה את הצורך בקבלני ביסוס בישראל וקיבלה החלטה להקים חברה המתמחה בתחום יחד עם שותף עסקי בינלאומי מוביל.
לדבריו גינזבורג דניה סיבוס, הפועלת באופן תמידי לאיתור פעילויות סינרגטיות לתחומי פעילותה העסקית, תבסס את מעמדה עם הקמת החברה החדשה בהתמודדות על מכרזים גדולים בענף הבניה והתשתיות בישראל. 
החברה החדשה תחל פעילותה בפרויקט פיר אם המושבות שבו זכתה לאחרונה דניה סיבוס .

מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת