עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642

אקסלנז מרחיבה את מודל המכירה בארהב ותתבסס גם על מכירות ישירות של ה--BreathID® Hp

המערכת החדשה קיבלה לאחרונה את אישור ה-FDA ומהווה את הדור הבא של טכנולוגיית ה-BreathID. (15-7-2013)
אקסלנז מרחיבה את מודל המכירה בארהב ותתבסס גם על מכירות ישירות של ה--BreathID® Hp

עינב כהן

חברת אקסלנז ביוסיינס , המפתחת ומשווקת מכשור רפואי ייחודי לאבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד, הודיעה היום על השקתה המסחרית של מערכת ה-BreathID Hp, המהווה את הדור הבא של טכנולוגיית ה-Breath ID של החברה, ונחשבת למנוע הצמיחה המרכזי באסטרטגיה העסקית של החברה לשנים הקרובות.

המערכת קיבלה לאחרונה את אישור מנהל המזון והתרופות האמריקני ה-FDA לשיווקה בארה"ב לתחום אבחון הימצאו של חיידק ה-H pylori. המערכת החדשה מאפשרת אבחון- לא פולשני של חיידק ה-H. pylori בטכנולוגיה המתקדמת, המדויקת, הספציפית והמהירה ביותר הקיימת בתחום, וצפויה להוות פלטפורמה ליישומים נוספים בעתיד. 

מנתונים של המרכז לבקרת מחלות ((CDC, כשני שליש מאוכלוסיית העולם נושא בגופו את חיידק ה-H.pylori  אשר לעיתים לא מאובחן ומטופל, ומהווה את הסיבה העיקרית  לאולקוס וידוע בכך שהוא מעלה את הסיכון לסרטן הקיבה.

במקביל להשקת מערכת ה-BreathID Hp מדווחת החברה  על הרחבת מודל המכירה בארה"ב, כך שתעבור כעת למכירות ישירות ללקוחותיה. להערכת אקסלנז, הערך המוסף הגבוה שמספקת המערכת לרופאים ולמרכזים הרפואיים יסייע בהמשך שיפור יכולות המכירה של החברה, בהאצת המכירות בשוק האמריקאי ובשיפור משמעותי של הרווח הגולמי.

 

המערכת החדשה הינה מערכת ייחודית לתחום בדיקות ה-H.pylori באופן לא פולשני באמצעות נשיפה והיא תעשה שימוש באותן ערכות בדיקה ל-H.pylori הנמכרות על ידי  החברה כיום.

"אני נרגש מהמוצר החדש שלנו והארגון המחודש של מערך השיווק והמכירות של החברה. הצטרפותו, לפני מספר שבועות, של מר טד פולטין, לשעבר מבכירי חברת  Johnson & Johnson, בתפקיד סמנכ"ל עולמי לשיווק ופיתוח עסקי, לצד הפעולות שאנו מבצעים בשוק האמריקאי ובשווקים נוספים צפויים לקדם את החברה ואת פעילותה העסקית באופן משמעותי ואנו מקווים כי יאפשרו הגדלה במכירות החברה בעתיד הקרוב", אמר לורנס (לארי) כהן, מנכ"ל אקסלנז.

למערכת ה-  BreathID Hpיכולות פונקציונאליות משופרות, היא קטנה יותר ונוחה יותר לשימוש. תהליך האבחון פשוט מאוד ואורך כ-10-15 דקות, דבר המאפשר לרופא להציע טיפול מיידי במידת הצורך. המערכת יכולה גם לשמש לבדיקה לאחר הטיפול על מנת לוודא את מידת הצלחתו. מערכת ה- BreathID Hp מספקת יתרון משמעותי למערכת הבריאות בכך שהיא תורמת לצמצום עלויות וביקורים חוזרים של מטופלים. עלויות הטיפול מכוסות  על-ידי Medicare, Medicaid ורוב המבטחים האחרים.

 

"האסטרטגיה החדשה שלנו מעניקה לרופאים שילוב  של שירות וטכנולוגיה הטובים ביותר, המאפשרים לסייע באבחון וניהול המחלה באופן הרווחי והיעיל ביותר. צוותי המכירות והתמיכה הרפואית החדשים ערוכים לעבודה ישירה מול הרופאים בהיבטים של חינוך שוק, הכשרה, תפעול והטמעה נכונה", אמר טד פולטין, סמנכ"ל עולמי לשיווק ופיתוח עסקי באקסלנז.

מרבית בדיקות לאבחון הימצאותו של חיידק  ה-H. pylori  בארה"ב נעשות בדרך של בדיקת דם או דגימת צואה. בדיקות אלו אינן מספקות תוצאות מיידיות והן פחות מדויקות בהשוואת לבדיקת הנשימה שהחברה משווקת. מסיבות אלו ואחרות, ארגונים מובילים בתחום ממליצים על ביצוע בדיקות נשימה כבחירה הבלתי פולשנית לאבחון, ניהול ודיכוי של חיידק ה-H. pylori.

המאמרים והמידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשרות לגולשי הפורטל ככתבות עיתונאיות בלבד ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה. ואין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הגולש או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. לכותב המאמר עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. צוות "ישראל בורסה" לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
הודעות בורסה - הודעות אחרונות
 
פורום בורסהישראל בורסהמאקרו ארה"ב-
 
 
פורום בורסהישראל בורסהאקסלנס בזן-
 
 
פורום בורסהישראל בורסהסקיילין-
 
 
פרסומת
תגיות
סקירת חברות   עיתון כלכלי   לימודי שוק ההון  

פרסומת
פרסומת