עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
isbursa@gmail.com
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
isbursa@gmail.com

כאהר מדיקל, חברת פורטפוליו של הדסית-ביו, תגייס כ - 10 מיליון שקלים לפי שווי של 53 מיליון שח

המשקיעה העיקרית הינה חברה בבעלות תומס אלדרד, הבעלים של חברת התרופות השוודית רציפארם. (18-6-2012)
כאהר מדיקל, חברת פורטפוליו של הדסית-ביו, תגייס כ - 10 מיליון שקלים לפי שווי של 53 מיליון שח


עינב כהן

הדסית ביו  הודיעה היום ל-בורסה לניירות ערך  על עסקת השקעה בחברת כאהר מדיקל אשר תגייס למעלה מ - 10 מיליון שקלים לפי שווי של 43 מיליון שקלים לפני הכסף.

כאהר מדיקל מוחזקת כיום על ידי הדסית (70%) וסנופי (20%). המשקיעה העיקרית בגיוס הנוכחי הינה חברה בבעלות מר תומס אלדרד, הבעלים של חברת רציפארם השוודית  אחת מקבלני יצור התרופות הגדולים באירופה המעסיקה כ - 1,800 עובדים בשוודיה, צרפת, גרמניה, ספרד ואנגליה.

חברה זו תשקיע כ - 8 מיליון שקלים מכלל הגיוס. בנוסף, סנופי, חברת התרופות השלישית בגודלה בעולם, תשקיע כ – 2 מיליון שקלים ותשמור על חלקה בחברה, והדסית ביו תשקיע כ – 400 אלף שקלים נוספים.

אופיר שחף, מנכ"ל הדסית ביו: "הצלחנו להביא שני משקיעים מהטובים ביותר שקיימים בעולם הפארמה להשקעה בחברת הפורטפוליו, מהלך שמעיד על הפוטנציאל הרב הקיים בכאהר מדיקל . גיוס זה הינו המשך ישיר לתנופת הפעילות בה נמצאת הדסית-ביו

בשנתיים האחרונות, בהן ביצענו שורה של מהלכים עסקיים בכ – 5 חברות פורטפוליו שלנו , מהלכים שכללו הכנסת משקיעים מובילים בעולם הפארמה שהינם בעלי זיקה ישירה לתחומי הפעילות של החברות ומביאים איתם ערך אסטרטגי רב. חתימה על הסכמים מסוג זה בחברות הפורטפוליו מהווה מימוש האסטרטגיה של הדסית ביו, ושווי החברות בגיוסים האחרונים מהווה הכרה נוספת לערך שחברות פארמה בינלאומיות מייחסות לחברות הפורטפוליו. אנו פועלים לקידום התפתחויות נוספות - קליניות, מדעיות ואסטרטגיות במטרה ליצור ערך לבעלי המניות של הדסית ביו".

כאהר מפתחת טכנולוגיית פלטפורמה חדשנית אשר מסוגלת לייצר מספר רב של תרופות מבוססות חלבון .

המוצרים המובילים נועדו לטפל במספר סוגי סרטן ובמחלות של מערכת החיסון. עיקר החדשנות בפיתוח הינו בעובדה כי חלבונים אלה יכולים להפעיל, או לחסום, 2 אותות ביולוגיים במקביל, ולא אחד כמקובל היום, ולכן להיות יעילים וממוקדים הרבה יותר.

 

המאמרים והמידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשרות לגולשי הפורטל ככתבות עיתונאיות בלבד ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה. ואין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הגולש או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. לכותב המאמר עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. צוות "ישראל בורסה" לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
הודעות בורסה - הודעות אחרונות
 
פורום בורסהישראל בורסהפוינטר-
 
 
פורום בורסהישראל בורסהוואן טכנולוגיות-
 
 
פורום בורסהישראל בורסהאקלסלנס על בזן-
 
 
פרסומת
תגיות
סקירת חברות   עיתון כלכלי   לימודי שוק ההון  

פרסומת
פרסומת