עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
isbursa@gmail.com
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
isbursa@gmail.com או שלח לנו וואטסאפ

כאהר מדיקל, חברת פורטפוליו של הדסית-ביו, תגייס כ - 10 מיליון שקלים לפי שווי של 53 מיליון שח

המשקיעה העיקרית הינה חברה בבעלות תומס אלדרד, הבעלים של חברת התרופות השוודית רציפארם. (18-6-2012)
כאהר מדיקל, חברת פורטפוליו של הדסית-ביו, תגייס כ - 10 מיליון שקלים לפי שווי של 53 מיליון שח


עינב כהן

הדסית ביו  הודיעה היום ל-בורסה לניירות ערך  על עסקת השקעה בחברת כאהר מדיקל אשר תגייס למעלה מ - 10 מיליון שקלים לפי שווי של 43 מיליון שקלים לפני הכסף.

כאהר מדיקל מוחזקת כיום על ידי הדסית (70%) וסנופי (20%). המשקיעה העיקרית בגיוס הנוכחי הינה חברה בבעלות מר תומס אלדרד, הבעלים של חברת רציפארם השוודית  אחת מקבלני יצור התרופות הגדולים באירופה המעסיקה כ - 1,800 עובדים בשוודיה, צרפת, גרמניה, ספרד ואנגליה.

חברה זו תשקיע כ - 8 מיליון שקלים מכלל הגיוס. בנוסף, סנופי, חברת התרופות השלישית בגודלה בעולם, תשקיע כ – 2 מיליון שקלים ותשמור על חלקה בחברה, והדסית ביו תשקיע כ – 400 אלף שקלים נוספים.

אופיר שחף, מנכ"ל הדסית ביו: "הצלחנו להביא שני משקיעים מהטובים ביותר שקיימים בעולם הפארמה להשקעה בחברת הפורטפוליו, מהלך שמעיד על הפוטנציאל הרב הקיים בכאהר מדיקל . גיוס זה הינו המשך ישיר לתנופת הפעילות בה נמצאת הדסית-ביו

בשנתיים האחרונות, בהן ביצענו שורה של מהלכים עסקיים בכ – 5 חברות פורטפוליו שלנו , מהלכים שכללו הכנסת משקיעים מובילים בעולם הפארמה שהינם בעלי זיקה ישירה לתחומי הפעילות של החברות ומביאים איתם ערך אסטרטגי רב. חתימה על הסכמים מסוג זה בחברות הפורטפוליו מהווה מימוש האסטרטגיה של הדסית ביו, ושווי החברות בגיוסים האחרונים מהווה הכרה נוספת לערך שחברות פארמה בינלאומיות מייחסות לחברות הפורטפוליו. אנו פועלים לקידום התפתחויות נוספות - קליניות, מדעיות ואסטרטגיות במטרה ליצור ערך לבעלי המניות של הדסית ביו".

כאהר מפתחת טכנולוגיית פלטפורמה חדשנית אשר מסוגלת לייצר מספר רב של תרופות מבוססות חלבון .

המוצרים המובילים נועדו לטפל במספר סוגי סרטן ובמחלות של מערכת החיסון. עיקר החדשנות בפיתוח הינו בעובדה כי חלבונים אלה יכולים להפעיל, או לחסום, 2 אותות ביולוגיים במקביל, ולא אחד כמקובל היום, ולכן להיות יעילים וממוקדים הרבה יותר.

 

מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת