עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
isbursa@gmail.com
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
isbursa@gmail.com או שלח לנו וואטסאפ

ללמוד עם עינב מייסד ישראל בורסה

כל מי שהתעניין בבורסה אי פעם חיפש לימודי שוק ההון לפחות פעם אחת בחייו, בלימודי שוק ההון בשיעור פרטי עם עינב כהן תוכלו ללמוד ניתוח טכני, ניתוח פונדמנטלי וניתוח תקשורתי

"לימודי שוק ההון- הפתרון הנכון"/עינב כהן

לימודי שוק ההון בקורס פרטי - זה הדבר הכי חם,הכי נכון והכי יעיל למי שבאמת רוצה ללמוד קורס בורסה ולהרוויח כסף.

לימודי שוק ההון שלנו מורכבים משלושה גורמים עיקריים: ניתוח טכני- ניתוח פונדמנטלי- ניתוח תקשורתי.

כן,אנו מאמינים כי לימודי שוק ההון בצורה כזו המגוונת את הידע של התלמיד היא היא היחידה שתאפשר לו להגיע למקום שהוא באמת חפץ בו- בניית תיק עצמאי בצורה טובה ורוחית לאורך זמן.

1.ניתוח טכני: השיטה הפופולארית ביותר היום- כל השיטות הטכניות כדי לזהות מגמה חיובית ומגמה שלילית. לימודי שוק ההון בנושא תורת הניתוח הטכני מתאימה לכולם- מתחילים ומתקדמים. לומדים את מה שחשוב באמת. את מה שטפל-שמים בצד.

2. ניתוח פונדמנטלי:המשקיעים מתייחסים היום לדוחות החברות בצורה אחרת לגמרי מהעבר, מביטים על דברים שונים ומצפים לדברים שונים. בלימודי שוק ההון למתחילים ומתקדמים אלמד אותך באופן אישי כיצד לחפש את מה שבאמת צריך לחפש.

3. ניתוח תקשורתי- לטעמי החשוב ביותר שיש.בעולם של היום בו כסף טיפש ממלא את השווקים הפיננסים אתה חייב להיות מתוחכם יותר מההמון ולהבין כיצד המערכת התקשורתית-כלכלית עובדת. כעיתונאי כלכלה אלמד אותך את כל הסודות, אתה תהיה בהלם ממרביתם ותקבל אור אחר וחדש על עולם העיתונות הכלכלית, האור הזה יעזור לך בבחירת מניות מנצחות.

לכן אני מציע את הפתרון שלנו-  שכוללים שלושה מפגשים של חמש שעות כל אחד במחיר מינימלי, בה אתה לומד את כל מה שאתה צריך על שוק ההון - בלי בזבוזי זמן, וכסף מיותר.

מאות תלמידים כבר פקדו את לימודי שוק ההון של "ישראל בורסה". אל תישארו מאחורה. נסו ותבינו...

לפרטים נוספים כנסו:

לימודי מסחר בבורסה

עינב כהן

050-7560642

אי מייל:

isbursa@gmail.com

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת