עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642

שירות איתותים למניות ואגרות חוב

שירות איתותים על ידי מומחי בורסה הוא דבר מורכב ונרחב. מצא את ההבדלים. (17-12-2015)
שירות איתותים למניות ואגרות חוב

עינב כהן
 
שירות איתותים לבורסה האמריקאית והישראלית הנו דבר שתפס תאוצה בעשור האחרון.
רשת האינטרנט מציעה מגוון של שירותי איתותים כאשר יש מי מקצוענים יותר ומי פחות, וצריך לדעת לסנן היטב את הבחירות שכן, לא כל שירותי האיתותים מציעים את אותו הדבר.
 
ראשית נלמד כיצד מגדירים מה אנו צריכים לפני שבוחרי את שירות האיתותים המתאים:
 
1.הגדר איזה סוג של משקיע את/ה: שירות איתותים יכול להכיל המון שיטות מסחר שלא בהכרח מתאימות לכל משקיע.יש שירותי איתותים שמתאימים למשקיעים לטווחים קצרים מאד.בשירותי האיתותים האלה מקבלים איתות קנייה/מכירה מספר רב של פעמים במשך היום.לאנשים שלא עובדים בשוק ההון יהיה קשה מאד לעקוב אחרי כמות כזו, ולכן בבואך לבחור את שירות האיתותים שלך אתה חייב להגדיר-האם אני סוחר יומי או משקיע לטווחים קצת יותר ארוכים.
 
מאידך גיסא, יש שירותי איתותים שמשקיעים רק לטווחים ארוכים מאד, שבהם יש כניסה למנייה אפילו פעם בחודשיים-שלוש.
גם פה המשקיע צריך להגדיר האם זה מה שהוא מחפש או לא.
 
2.חפש שירות איתותים עם וותק: כאשר שוק ההון חיובי, קמים הרבה "גורואים" שפותחים שירותי איתותים. זה קורה בפייסבוק, ובארתי אינטרנט חדשים שצצים כפטריות אחרי הגשם. המאותתי האלה נעלמים כאשר השוק מתחיל להיראות רע. לא כדאי להסתמך על זה אלא לחפש את הוותיקים יותר שהחזיקו מעמד גם במשברים ומאחוריהם לקוחות וותיקים.
 
3.שיטת האיתותים:לא כל המאותתים משתמשים באותה שיטת ניתוח וחייבים להתייחס לזה. מרבית מהשירותי איתותים מנתחים על פי שיטת הניתוח הטכני בו מנתחים מנייה רק על פי הגרף שלה. יש משקיעים רבים שמאסו בשיטה זו ,שבה משתמשים כל העדר והם מעדיפים שילוב של שיטות נוספות ולא רק את השיטה הזו שנחשבת כבר מהיותר מיושנות בשוק.
 
4.שירות איתותים-לאיזה בורסה? גם כאן כדאי להגדיר לעצמך באיזה שוק אתה רוצה להשקיע. יש שירותי איתותים שמשקיעים בשוק האמריקאי/אירופאי/ישראלי.
המשקיע חייב להגדיר לעצמו באיזה שוק הוא רוצה לשחק.
רבים מעדיפים את השוק הישראלי שאותו הם מכירים טוב,אבל לדעתנו להסתפק בזה זו טעות. צריך לפזול גם לשוק הגדול בעולם שבו האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות.

המאמרים והמידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשרות לגולשי הפורטל ככתבות עיתונאיות בלבד ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה. ואין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הגולש או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. לכותב המאמר עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. צוות "ישראל בורסה" לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
הודעות בורסה - הודעות אחרונות
 
פורום בורסהישראל בורסהפוינטר-
 
 
פורום בורסהישראל בורסהוואן טכנולוגיות-
 
 
פורום בורסהישראל בורסהאקלסלנס על בזן-
 
 
פרסומת
תגיות
סקירת חברות   עיתון כלכלי   לימודי שוק ההון  

פרסומת
פרסומת