עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

עופר נמרודי מנכל הכשרה אנרגיה : אנו לפני המראה

מנכ"ל הכשרה אנרגיהה" עופר נמרודי: "באנו למצוא נפט וגז ונמצא נפט וגז" (13-4-2011)
עופר נמרודי מנכל הכשרה אנרגיה : אנו לפני המראה

עופר נמרודי מנכ"ל הכשרה אנרגיה עלה אחרון בכנס החברה ושיבח את חברי הדריקטוריון-"החברה הזו מנוהלת כמו בספר, בעוד5 שנים אני מקווה להרצות בחו"ל על איך חברה שלנו התנהלה במקצועיות".

אסדת קידוח לשרה ומירה: "אנו סוגרים על אסדה שיכולה להגיע לעומקים משמעותיים"

רשיונות עתידיים בחו"ל: "אנו לא שמים את כל הביצים בסל אחד אנו רוצים להגיע לעוד רישיונות.אני מקווה שבחודש הקרוב ייצאו הודעות על קניית רישיונות חדשים בחו"ל".

חתרונות החברה: "מי שיקרא את התשקיף שלנו יראה שיש לנו הרבה יתרונות- שותפות לא יכולה לבצע עסקאות בחו"ל ואילו חברה יכולה.וזו הסיבה שהנפקנו את הכשרה אנרגיה.באנו למצוא גז ונפט ואנו נמצא גז ונפט".

נמרודי סיכם את דבריו באופטימיות רבה: "אני חושב שאנו לפני המראה ואת זה נפרסם עד סוף מאי. בחודש יוני אנו מתכננים לגייס כסף לקידוח".

לשאלתי מדוע חיכו כל כך הרבה זמן לתוצאות הסקרים הססמיים ומדוע לא מפרסמים ב"הכשרה" את המידע שיש בידם ענה המנכ"ל מראני:

"הפיענוח שעשינו בהתחלה לא היה מדויק,העיבוד המהיר הראה על "רעשים" שהפריעו לפענח מקומות מסויימים בוודאות. הצלחנו לפתור את הבעיה בעוד השקעה של מיליון דולר. יכלנו להוציא מידע חלקי למשקיעים אבל החלטנו לא לעשות זאת כי בטווח הארוך זה לא היה מראה על רצינות.

בקשר לפרסום-"אני מת לפרסם את הממצאים ולשפוך אור, אך אני לא יכול משום שמדובר רק בפיענוח שלנו ולא של כלל השותפויות שמחזיקות בשטחים. אנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הכי מסודרת ויתפרסמו כמויות,הסתברויות ושווי כלכלי".

 

 

 

 מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת