עקבו אחרינו
ברשתות החברתיות:
לפרטים נוספים
צלצלו:
050-756-0642
[email protected]
לפרטים נוספים צלצלו: 050-756-0642
[email protected] או שלח לנו וואטסאפ

אוהד מראני, מנכל הכשרה אנרגיה: נתחיל לקדוח בקרוב מייד לאחר סיום עבודת האסדה בלויתן

"האסדה אמורה להימסר למפעיל לצורך ביצוע הקידוחים ברישיונות בין השבוע האחרון של חודש אפריל למחצית חודש מאי, 2012". (28-3-2012)
אוהד מראני, מנכל הכשרה אנרגיה: נתחיל לקדוח בקרוב מייד לאחר סיום עבודת האסדה בלויתן

 

עינב כהן

הכשרה אנרגיה הודיעה היום כי הממונה על ענייני נפט במשרד האנרגיה והמים אישר את בקשתה לעדכון תוכניות העבודה ברישיונות `מירה` ו`שרה`, על מנת לאפשר את תחילת הקידוח הראשון ב`מירה` ומיד אחריו את הקידוח ב`שרה`, עם סיום עבודות הקידוח שמבצעת האסדה Noble Homer Ferrington בקידוח לוויתן-1.

 בהתבסס על מידע שקיבלו השותפים מהמפעיל ברישיונות, האסדה אמורה להימסר למפעיל לצורך ביצוע הקידוחים ברישיונות בין השבוע האחרון של חודש אפריל למחצית חודש מאי, 2012. הארכת מועדי הקידוח ניתנה לשותפים עד ה- 15 ביוני, 2012 לבאר הראשונה (`מירה`), ולבאר השנייה (`שרה`) מייד לאחר סיום הבאר הראשונה.

אוהד מראני, מנכ"ל הכשרה אנרגיה: "אנו ערוכים לתחילת הקידוחים בפרוספקטים של שרה ומירה ונתחיל לקדוח בקרוב מייד לאחר סיום עבודת האסדה בלויתן."
 
האסדה- "Homer Ferrington", שתבצע את הקידוחים מיד עם סיום עבודה ברישיון `לויתן`, נמצאת בבעלות חברת הקידוחים  NOBLE Corporation (נובל קורפוריישן), אחת מחברות הקידוחים הגדולות בעולם והיא בעלת יכולת לביצוע קידוחים במים בעומקים.מובהר ומודגש, כי המאמרים המידע והראיונות המתפרסמים בפורטל "ישראל בורסה" מסופקים כשירות למידע בלבד,ולא כהמלצות קנייה או מכירה בבורסה ואין לראות בהם תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, לשיווק השקעות או ייעוץ השקעות לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן.

כותבי המאמרים ,הנם כתבים בלבד ולא יועצי השקעות.

וכן מודגש,כי לכותבי המאמרים בפורטל זה, יש אחזקה בחלק מהמניות ,והם עשויים למוכרן מעת לעת.

חשוב להבין, כי במידע הנכתב במאמרים, עשוי ליפול טעויות וכן עשויים לקרות שינויי שוק ו/או שינויים אחרים במנייה, וכי עלולות להתגלות סטיות בין הנתונים הנכתבים למצב החברה בפועל.

אי לכך,צוות "ישראל בורסה", לא יהיה אחראי בכל צורה שהיא, לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה.

 

פרסומת
פרסומת

פרסומת
פרסומת